Informator
Baza firm
trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Uwaga Radzyminiacy! W naszym mieście zaistniała alternatywa dla publicznej Przychodni Zdrowia!

Chociaż nie wszyscy mieszkańcy o tym wiedzą, parę dni temu na osiedlu Reymonta rozpoczęło swoją działalność ,,Centrum Medyczne na Reymonta”. Dyrektorem ośrodka jest Pani dr Elżbieta Główka. (była wieloletnia dyrektor SPZZOZ w Radzyminie)
Inicjatywa dr Elżbiety Główki nie wzięła się znikąd i wynika z realnych zapotrzebowań mieszkańców Radzymina.
- Właśnie takiej placówki brakowało-mówi nam mieszkanka miasta. Przy tak dużym rozwoju Radzymina, dużym osiedlu i powstających co rusz nowych blokach w tej części Radzymina, niepubliczna przychodnia zdrowia tuż „pod nosem” była wręcz koniecznością. Dobrze, że ktoś odpowiedział na zapotrzebowanie. Teraz brakuje tylko całodobowej apteki- dodaje pani Marta.
Na tą chwilę w nowej przychodni przyjmuje trójka lekarzy rodzinnych. Wystarczy przyjść, złożyć Deklarację wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej i dokonać wyboru lekarza. Resztę formalności związanych z przeniesieniem załatwia nowopowstałe Centrum Medyczne!
A co z lekarzami specjalistami?
Centrum Medyczne na Reymonta jest dopiero w fazie organizacji, pod względem usług lekarzy specjalistów. W tym roku nie było konkursu na usługi specjalistyczne w ramach NFZ. Niemniej jednak, istnieje szansa, iż już pod koniec pierwszego kwartału br taki konkurs zostanie ogłoszony. Wówczas oczywiście będziemy składać naszą ofertę w ramach specjalistyki.- mówi dr Elżbieta Główka – Na dzień dzisiejszy, dla tych, którzy będą poszukiwali usług lekarzy specjalistów, będą one odpłatne.
-Mogę jednakże zapewnić, iż mimo wszystko na początek, będzie warto skorzystać nawet z odpłatnej oferty naszej przychodni. Tym bardziej, iż usługi realizować będą lekarze specjaliści o których pacjenci najczęściej pytają m.in. kardiolog, endokrynolog, ortopeda. Oczywiście oferta lekarzy o różnych specjalnościach będzie stale poszerzana- dodaje pani dr Główka.
Warto w tym miejscu nadmienić, iż w chwili obecnej w budowie jest już także strona internetowa Centrum, na której pacjenci będą mogli zapisać się on line do lekarza, pobrać deklarację czy formularz. – Chcemy się wyróżniać wprowadzając udogodnienia dla naszych pacjentów, oszczędzając tym samym ich czas w oczekiwaniu do lekarza. Docelowo zapisy do lekarzy w placówce czy w przyszłości przez Internet mają być na konkretną godzinę, w celu uniknięcia kolejek – zapewnia Pani Dyrektor.
Wobec tylu obiecujących informacji, na zakończenie dodać należy o możliwości zrobienia w nowootwartym Centrum już obecnie badań ambulatoryjnych, EKG oraz USG.
Wobec powyższego, wydaje się, że nie trzeba nic dodać nic ująć. Nowa Przychodnia reklamuje się sama: Dobra lokalizacja, miła i profesjonalna obsługa,oraz stale poszerzająca się oferta mogą wróżyć tylko sukces zarówno samej placówce jak też jej pacjentom.
Zainteresowanym podajemy nr kontaktowy oraz adres e-mail, pod którym można uzyskać szersze informacje na temat usług świadczonych przez pierwszą niepubliczną przychodnię zdrowia w Radzyminie:
Centrum Medyczne na Reymonta
ul. Reymonta 12 lok. 125, Radzymin
Tel. 22 761 66 85
e-mail: nzoz1@onet.pl

r24

WASZE OPINIE
Twój IP: 54.234.190.172

Autor:

Treść opinii:

Autor: Marzena
2015-09-02 11:55:24
Faktycznie miła atmosfera w tej przychodni w Słupnie.Polecam
Autor: Kazik
2015-08-29 12:57:50
W słupnie koło Radzymina niedawno powstała nowa przychodnia.Póki co mają dobre podejście do pacjenta mam nadzieje że tak zostanie .
Autor: ewa
2014-08-26 15:56:43
Najgorsza przychodnia jaką znam. Nie polecam nikomu. Zero sympatycznych lekarzy oprócz dr dermatolog. Każdy leske robi. Ogólnie jest do d***!!!!!!
Autor: zadowolony
2013-04-08 11:21:00
Przychodnia godna polecenia. Zapisujecie sie telefonicznie ( czasem trudno sie dodzwonić), umawiacie na koretna godzine i wchodzicie bez kolejek. W porownaniu z ta komuna co jest w przychodni przy szpitalu POLECAM. Pełna kultura
Autor: ania ch.
2013-03-07 08:28:39
jestem bardzo mile zaskoczona zachowaniem dr Gołąbek. Jestem dość specyficzną pacjentka:byłe uzależnienie od narkotyków. Zostałam potraktowana jak pełnowartościowy człowiek, bo szpital w Wołominie mino zapalenia płuc z wodą w płucach i gor ok 40 stopni nie przyjął mnie z braku miejsc. Teraz wszelkie badania wykonuje indywidualnie z bardzo dużą pomocą dr Gołąbek. Dziękuje bardzo
Autor: ewa
2013-02-20 15:54:40
Zapisąłam się do tej przychodni w tym miesiącu i uwazam że jest super. Nie ma problemu z zapisywaniem, mili lekarze i fajna obsługa.
Autor: Magdalena
2013-02-05 22:48:08
Miła i sprawna kadra pracuje tam,a lekarze naprawdę znają się.
Autor: malwina
2013-01-08 10:36:02
przychodnia jest super. kazdemu polecam
Autor: Ewelina
2012-05-10 14:25:08
Tylko szkoda ,że nie można się dodzwonić. Usiłuję od 40 minut i numer jest non stop zajęty.Może po prostu mam pecha.A może jest jakiś inny numer, niż ten podany w artykule.
Autor: ANNA
2012-02-20 17:38:07
BARDZO DOBRZE ŻE JEST NOWA PRZYCHODNIA IDĘ JUTRO WYPEŁNIĆ DOKUMENTY . W STAREJ DZIŚ BYŁAM PO RECEPTĘ BO DZIECKO MA ASTMĘ I MA KONTYNUACJĘ LEKÓW, KTÓRE SIĘ KOŃCZĄ. LEKARZ PROWADZĄCY DR.RUDZKI JEST NA URLOPIE WIĘC POSZŁĄM DO DR.ŚLIZA A TEN SIĘ NA MNIE OSTRO PRZEJECHAŁ. PO GŁOŚNEJ ROZMOWIE RECEPTY NIE DOSTAŁAM. A CZEMU...NIE WIEM? MOŻE SPIESZYŁ SIĘ DO DOMU ,MOŻE NIE BO -NIE CHODZĘ Z DZIECKIEM DO NIEGO.. NIE MAM POJĘCIA . WIEM JEDNO , TAK SIĘ NIE ROBI BO KAŻDY PACJENT JEST WAŻNY. A W PRZYCHODNI KAŻDY MA PACJENTA W D....!!!
Autor: basia
2012-02-17 21:07:53
witam mam pytanie czy mógłby ktoś napisać coś o lekarzach przyjmujących na reymonta? zastanawiam się nad zapisaniem rodziny do tej przychodni ale kompletnie nic nie wiem o lekarzach
Autor: edyta
2012-02-13 19:19:07
odnośnie kolejek w zoz przy szpitalu, to nie Pani Dyrektor miała na to wpływ. Skoro przy takiej ilości mieszkańców tylko kilku lekarzy i to jeszcze na zmiany. Dziś zadzwoniłam o 7.15 do tej przychodni i miałam ostatni numerek do lekarza na popołudniowej zmianie. I nowy dyrektor jest i nadal jest tak samo, więc to chyba nie ma nic do rzeczy. Poza tym jeszcze byłam przyjęta w sposób bardzo obcesowy, lekarz minął się chyba z powołaniem, co zresztą sam powiedział. Cieszę się, że powstała nowa przychodnia. Napewno się do niej przeniosę.
Autor: Magda
2012-02-09 15:18:04
Bardzo dobrze, że powstała taka placówka. Zgadzam się z opinią, że brakowało takiej placówki. Jest to alternatywa dla kolejek w Centrum Medycznym przy szpitalu. Zamierzam zapisać nie tylko siebie ale i całą rodzinę.
Autor: miśka
2012-01-27 01:20:51
Najlepiej nie chorować :)
Autor: wiki
2012-01-27 01:20:09
A ja się zapisałam i na razie ok. Bardzo miło, sprawnie, bez kolejek. Co więcej chcieć.
Autor: Zosia
2012-01-23 21:05:06
a na marginesie to lek.med a nie dr....droga redakcjo
Autor: Zosia
2012-01-23 21:04:11
Ciekawe dlaczego nie wprowadziła Pani "dr" Główka takich udogodnień dla pacjentów jak była dyrektorem zozu. Dlaczego kazał nam stać o 5 rano w kolejkach, a teraz udaje zatroskaną zdrowiem pacjenta. Śmiechu warte....
Autor: ip
2012-01-23 20:19:53
No i dobrze. Tak się czekało w kolejce w przychodni by kartę wyciągnąć od samego rana. A tu proszę... Jednak można tak poukładać aby nie tracić czasu.
Redakcja www.radzymin24.info nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Imieniny: Irydy, Tamary, Waldemara
Ogłoszenia
Auto Giełda
radzymin24.tv
Masz ciekawy materiał - Napisz do nas !!!!
Jeśli masz ciekawy materiał (zdjęcia, filmy, reportaż) i chcesz się nim z nami podzielić. Koniecznie >> napisz do nas...
Osób online: 34
NA SKRÓTY
POLECAMY
Copyright © by Radzymin24.info
Design by CIK - Jarosław Gumkowski